office@nsolve.pl
+(48) 66 88 44 081

WĄBRZESKA

SIEĆ KOMPUTEROWA

Witaj. WnoNet to lokalna sieć telekomunikacyjna oferująca usługi dostępu do sieci Internet, łączy telefonicznych,cyfrowej telewizji kablowej IPTV oraz transmisji danych na terenie powiatu Wąbrzeskiego i ościennych. Zapraszamy.

NASZA OFERTA SKONTAKTUJ SIĘ!

Pojedyncza aktualność

17
gru

Uszkodzony kabel – brak telewizji

Autor: wnoAdmin

W dwóch ostatnich dniach mamy pecha. Wczoraj 16.12 o godz. 9:40 podczas prac polowych został uszkodzony kabel pod Toruniem.

Awaria została usunięta o godz. 21:10. Natomiast dzisiaj o godz 14:45 uszkodzono ten sam kabel, tym razem koło Włocławka. W chwili publikowania tego wpisu nie były znane szczegóły oraz przewidywany czas naprawy ponieważ ekipa dojeżdżała dopiero na miejsce. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. W przypadku tych awarii nie mamy na nic wpływu, musimy oczekiwać na działania dostawcy.

Tagi artykułu :
Najnowsze aktualności

25
kwi
Bez nazwy-1

CAMBIO – Sprawdź nową ofertę

NOWOŚĆ WE WNONECIE! WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ PRĘDKOŚĆ DLA SIEBIE. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY.

19
gru
Emblems-emblem-important-icon

Modernizacja sieci

Uprzejmie informujemy, że w nocy z 19.12.2018 na 20.12.2018 w oknie czasowym 0:00 - 03:00 będą miały miejsce prace związane z modernizacją węzła sieci.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji na temat ciasteczek (cookies).     AKCEPTUJ

Realizacja SMsites.pl

All rights reserved