office@nsolve.pl
+(48) 66 88 44 081

WĄBRZESKA

SIEĆ KOMPUTEROWA

Witaj. WnoNet to lokalna sieć telekomunikacyjna oferująca usługi dostępu do sieci Internet, łączy telefonicznych,cyfrowej telewizji kablowej IPTV oraz transmisji danych na terenie powiatu Wąbrzeskiego i ościennych. Zapraszamy.

NASZA OFERTA SKONTAKTUJ SIĘ!

Pojedyncza aktualność

08
mar

Cyfrowa telewizja kablowa w sieci WnoNet

Autor: wnoAdmin

Od 1 marca 2014 r. macie Państwo możliwość skorzystania z oferty nowej telewizji kablowej, całkowicie cyfrowej, opartej na nowoczesnej technologii IPTV.

Główną przewagą „kablówki” w technologii IPTV nad tradycyjnym „koncentrykiem” jest to, że sygnał telewizyjny począwszy od nadawcy aż do telewizora klienta jest przesyłany wyłącznie cyfrowo co przekłada się na wysoką jakość odbioru. W tej technologii nie stosuje się trójników, rozdzielaczy, które powodują pogorszenie sygnału. Transmisja sygnału telewizyjnego odbywa się równolegle w tym samym kablu, w którym płynie internet – skrętce komputerowej, która jest cieńsza, łatwiejsza do ułożenia w lokalu klienta i mniej podatna na załamania niż kabel koncentryczny. Nasza oferta programowa cały czas się powiększa i pracujemy nad tym, aby oferta była coraz bardziej atrakcyjna.

Tagi artykułu :
Najnowsze aktualności

25
mar

KORONAWIRUS – stan epidemii.

Walka z koronawirusem wkracza w kolejną fazę, chroniąc zdrowie zarówno naszych Klientów jak i naszych pracowników wprowadzamy z dniem 25.03.2020 pewne zmiany.

25
kw.

CAMBIO – Sprawdź nową ofertę

NOWOŚĆ WE WNONECIE! WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ PRĘDKOŚĆ DLA SIEBIE. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji na temat ciasteczek (cookies).     AKCEPTUJ

Realizacja SMsites.pl

All rights reserved