office@nsolve.pl
+(48) 66 88 44 081

WĄBRZESKA

SIEĆ KOMPUTEROWA

Witaj. WnoNet to lokalna sieć telekomunikacyjna oferująca usługi dostępu do sieci Internet, łączy telefonicznych,cyfrowej telewizji kablowej IPTV oraz transmisji danych na terenie powiatu Wąbrzeskiego i ościennych. Zapraszamy.

NASZA OFERTA SKONTAKTUJ SIĘ!

Pojedyncza aktualność

23
lis

Nowe funkcjonalności w telewizji w sieci WnoNet

Autor: wnoAdmin

Chcesz obejrzeć program lub serial, który nadawany był dzień wcześniej? Nic trudnego, skorzystaj z funkcji CatchUp dostępnej tylko w telewizji w sieci WnoNet

Funkcja CatchUp pozwala oglądać dowolny program telewizyjny do 24h wstecz. Cała ramówka z dnia poprzedniego zapisywana jest na naszych serwerach i w każdej chwili możesz się cofnąć do programów, których nie mogłeś obejrzeć za pomocą kilku przyciśnięć pilota. Funkcja ta jest dostępna w każdym pakiecie bez żadnych dodatkowych opłat, jest tylko jeden warunek… musisz mieć telewizję z WnoNetu :).

Tagi artykułu :
Najnowsze aktualności

25
mar

KORONAWIRUS – stan epidemii.

Walka z koronawirusem wkracza w kolejną fazę, chroniąc zdrowie zarówno naszych Klientów jak i naszych pracowników wprowadzamy z dniem 25.03.2020 pewne zmiany.

25
kw.

CAMBIO – Sprawdź nową ofertę

NOWOŚĆ WE WNONECIE! WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ PRĘDKOŚĆ DLA SIEBIE. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji na temat ciasteczek (cookies).     AKCEPTUJ

Realizacja SMsites.pl

All rights reserved