office@nsolve.pl
+(48) 66 88 44 081

WĄBRZESKA

SIEĆ KOMPUTEROWA

Witaj. WnoNet to lokalna sieć telekomunikacyjna oferująca usługi dostępu do sieci Internet, łączy telefonicznych,cyfrowej telewizji kablowej IPTV oraz transmisji danych na terenie powiatu Wąbrzeskiego i ościennych. Zapraszamy.

NASZA OFERTA SKONTAKTUJ SIĘ!

Pojedyncza aktualność

25
lis

Prace planowe – brak telewizji

Autor: wnoAdmin

W dniu 30.11.2014 w godzinach nocnych od 1:00 do 6:00 planowana jest przebudowa przełącznicy optycznej w węźle przy ul. Mszczonowskiej w Warszawie.

W dniu 30.11.2014 w godzinach nocnych od 1:00 do 6:00 planowana jest przebudowa przełącznicy optycznej w węźle przy ul. Mszczonowskiej w Warszawie. Za pomocą tej przełącznicy realizujemy trakt optyczny 1G Warszawa – Toruń – Wąbrzeźno. Spowoduje to przerwę w dostawie usługi telewizyjnej. Internet powinien działać normalnie. Za utrudnienia przepraszamy.

Tagi artykułu :
Najnowsze aktualności

25
mar

KORONAWIRUS – stan epidemii.

Walka z koronawirusem wkracza w kolejną fazę, chroniąc zdrowie zarówno naszych Klientów jak i naszych pracowników wprowadzamy z dniem 25.03.2020 pewne zmiany.

25
kw.

CAMBIO – Sprawdź nową ofertę

NOWOŚĆ WE WNONECIE! WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ PRĘDKOŚĆ DLA SIEBIE. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji na temat ciasteczek (cookies).     AKCEPTUJ

Realizacja SMsites.pl

All rights reserved